Nástroj Průzkumu
 
 

Vše začíná s naším Tvůrcem Průzkumu.

Proces tvorby průzkumu začíná vytvořením první otázky a následným logickým přidáváním dalších otázek jedné po druhé.

Proces vytváření průzkumů je konstruován tak, aby byl jednoduchý a přímočarý, ale s mnoha tvořícími možnostmi. Tento přístup umožňuje v krátkém čase vytvářet komplexní projekty na vysoké úrovni.

Ceny

Prohlédněte si průzkumné otázky před uložením.

Při vytváření nebo úpravě otázek průzkumů se v dolní části stránky zobrazuje, jak bude daná otázka vypadat v konečné verzi na různých zařízeních. A to již s vaším aplikovaným designem.

Během procesu jsou k dispozici také funkce náhledu, které vám usnadní udržení kvality vašeho designu..

Ceny

Své průzkumy si přeložte a lokalizujte.

Vytvoříte různé jazykové verze v rámci jednoho průzkumu nebo ve zvolené jazykové verzi vytvoříte samostatný průzkum .

Do polí vložte příslušné fráze a poté je uložte. Tímto způsobem si budou mít vaši příjemci možnost zvolit, v jakém jazyce chějí pokládané otázky zobrazit.

Jako alternativu můžete vytvořit samostatný průzkum na základě průzkumu stávajícího. Výběrem této možnosti se vám otevře překladatelská konzole, která poskytne pohodlný způsob překládání stávajícího průzkumu a na zavěr i uložení souboru průzkumu a následný import do systému. Tímto způsobem můžete individuální průzkum více upravovat a personalitovat.

Ceny

Snadno přidávejte nebo importujte své příjemce.

Chcete-li zorganizovat distribuci průzkumu mezi vaše příjemce, můžete je zaregistrovat nebo importovat přímo uvnitř Examinare.

Registrace příjemce je přímočarý proces zadávání základních informací, jako je jméno, e-mail, datum narození apod. do příslušných polí. Za účelem správné distribuce průzkumů a další přesné analýzy jsou příjemci uživatelem rozděleni do skupin .

Importování příjemců je uskutečněno stažením Excel šablony v příslušné sekci, poté vložením do šablony potřebných informací a nahráním zpět do systému Examinare. Examinare analyzuje její obsah a vytvoří příslušné skupiny příjemců.

Ceny

SMS pozvání.

Proces rozesílání průzkumů prostřednictvím SMS je krátký a rychlý. Skládá se z tvorby textu zprávy a upřesnění výběru skupiny příjemců nebo jednotlivých příjemců jednoho po druhém a na závěr určením času pro odeslání SMS.

Odesílání SMS funguje na základě SMS kreditů, které je třeba si objednat ještě před odesláním pozvánek. Odkaz na průzkum je do SMS zahrnut automaticky.

Při psaní textu vaší zprávy podporujeme všechny znaky celosvětové abecedy.

Ceny

E-mailové pozvání.

Distribuce průzkumů prostřednictvím e-mailu se od psaní jediného e-mailu posílaného jednomu z vašich kontaktů v bežné e-mailové službě nijak neliší.

Jednoduše vytvořte předmět e-mailu, text, vyberte skupinu příjemců nebo jednotlivé respondenty a specifikujte čas odeslání.

Počet e-mailů odesílaných současně není limitovaný. Avšak aplikujeme proces, který způsobuje zpoždění vašich e-mailů do stejné společnosti o několik sekund nebo i několik minut. Vaše e-maily jsou tímto způsobem chráněny před černou listinou ve SPAM filtrech.

Ceny

Vytvořte si pop-up vyskakovací webovou stránku.

Není nic jednoduššího než si vytvořit okno s pozvánkami na průzkum (známé také jako pop-up vyskakovací okna) pro vaše webové stránky. Ty nejsou omezena pop-up blokátory nebo antivirovými programy, takže mohou být volně použity na jakýchkoli webových stránkách a prohlížecích zařízeních.

Pro vytvoření vyskakovacího okna stačí, abyste si vybrali vzhled okna a napsali pozvánku. Po kliknutí na tlačítko "Zobrazit" se vygeneruje a zobrazí JavaScript kód. Stačí jej zkopírovat a vložit na své webové stránky. A vyskakovací webová stránka je nastavena! Ve výchozím nastavení se zobrazí jednomu návštěvníkovi webu pouze jednou.

Ceny

Zjednodušené základní i pokročilé reporty!

Po každém obdržení odpovědi na průzkum jsou grafy uvnitř Examinare aktualizovány a přepočítány, takže si můžete být jisti, že v jakýkoli moment vidíte nejaktuálnější výsledky.

Sekce s výsledky a grafy obsahují mnoho užitečných analytických funkcí, jako je např. filtrace výsledků podle různých parametrů, vyloučení některých odpovědí, tvorba tabulek, kontrola individuálních odpovědí, analýza odpovědí s volným textem apod.

Obecné nebo filtrované výsledky mohou být zformovány do profesionálních reportů a staženy v nejoblíbenějších formátech souborů, jako jsou aplikace Word, Excel, PDF nebo RAW Data.

Ceny

S vaším designem buďte kreativní.

Design průzkumu je volně konfigurovatelnou součástí Examinare. To znamená, že jakákoli část rozvržení dotazníku může být změněna nebo znovu vytvořena podle vašich představ. Změna logotypu, barvy průzkumného okna a jeho prvků, velikosti písma, textu a odkazů na stránce Úvodní stránka a Stránka s poděkováním jsou takové parametry, jejichž nastavení vyžaduje jen několik kliknutí myší.

Kromě toho může být libovolná část rozvržení, jejíž změna není možná v rámci rozhraní, nastavena nebo vytvořena s pomocí naší zákaznické podpory.

Ceny

Integrace a připojení k vašim systémům.

Examinare lze rozšířit pomocí připojení API. Examinare API lze plně integrovat do jakéhokoli CRM nebo back-office systému třetí strany.

Bohatá knihovna funkcí poskytuje vývojářům svobodu a nástroje pro automatizaci pozvánek, získávání potřebných dat a hlasů příjemců.

Byli jsme první v oboru se silným připojením API a během jedné hodiny je pro naše rozhraní API vytvořeno přes milióny požadavků.

Ceny