Nástroj Průzkumu
S EXAMINARE SNADNO VÝTVOŘÍTE PRŮZKUM NA FACEBOOKU.

Pomocí našeho Pluginu pro Facebook můžete snadno rozesílat průzkumy, které budou distribuovány po celém světě.

  • Zapojte uživatelé jedné z největších sociálních sítí na světě.
  • Získejte jejich názory a zjistěte, co se jim líbí a co ne.
  • Výsledky obdržítě v příjemném a přizbůsobeném formátu, který lze nadále kombinovat s dalšími komunikačními kanály.

Vyzkoušejte nyní!
 

 

Aktivace jedním kliknutím.

Jediné kliknutí a Váš Průzkum/Dotazník je na Facebooku aktivní. Svůj odkaz zveřejňujte a zviditelňujte dle libosti, například v jednotlivých příspěvcích nebo Facebookových reklamách. Dotazovaní odpovídají přímo na stránce Facebooku, aniž by museli opouštět aktuální stránku nebo být přesměrováni na externí domovskou stránku. Náš plugin zaznamená, společně s odpověďmi na Váš průzkum, i pohlaví a demografická data respondentů.

Vyzkoušejte nyní!

 

Přenos dat na pozadí.

Všichni účastníci, kteří se rozhodnou zodpovědět váš Facebook Průzkum/Dotazník, se zároveň podělí s Vaším Examinare účtem i o informace o Pohlaví, Zemi a další. Tímto způsobem máte výsledky podložené zajímavými informacemi a zaručenou i lépší analýzu dat. Ještě před tím, než respondenti začnou odpovídat na Vaše otázky, obdrží výzvu s povolením přístupu k dotazníku a se schválením sdílení těchto informací.

Vyzkoušejte nyní!

 

Dotazníky Na Facebooku Běžně Zprostředkovávají Velké Množství Kvantitativních Dat.

Facebook je pro svůj velký počet uživatelů z celého světa mocným nástrojem pro shromažďování kvantitativních dat. Pokud je Vaše kampaň navíc zaměřena na správnou cílovou skupinu lidí, zajisté Vám Vaše potřebná kvantitativními data snadno zprostředkuje.

Vyzkoušejte nyní!

 

Kvalitativní data a Kvantitativní data?

Facebookové dotazování se nepochybně stává velmi populárním. Existují však i nové způsoby, jak získávat Kvalitativní data.
Pokud potřebujete individuální řešení nebo máte více specifický projekt a potřebujete pomoc, vyzkoušejte naše služby. Naši odborníci jsou Vám k dispozici neustále a rádi Vám poradí.

Vyzkoušejte nyní!