Nástroj Průzkumu
 
JEDNODUŠE VYTVÁŘEJTE A ZÍSKÁVEJTE ODPOVĚDI I ZÁVĚREČNÉ ZPRÁVY.

My je nazýváme Magic Polls, chcete vědět proč? Čtěte dál!

Examinare vynalezl technologii Magic Polls™, která umožňuje hlasování pomocí internetu nebo textové zprávy (SMS) a to s širokou nabídkou dalších možností využití a dalších nastavení.

Vyzkoušejte nyní!

 

SMS průzkumy připravíte za 2 minuty.

Magic Polls™ jsou realizovány prostřednictvím SMS. Jakmile máte připravenou svou výzkumnou otázku, klikněte na tlačítko a v ten samý okamžik, Vám jakýkoli mobilní telofon na světě může ihned odpovědět. A to také pouze prostřednictvím jedné SMS. Okamžitě obdržíte zkrácený SMS kód, který každý příjemce zadá před svou odpověď v SMS zprávě a Examinare je roztřídí do ankety.

Jakmile si vytvoříte Examinare účet, tak jediné, co ještě potřebujete k vyhotovení Vašeho prvního Magic Poll jsou 2 minuty. Na vaši žádost Vám můžeme nabídnout i lokální číslo za nejlepší ceny na světě.

Vyzkoušejte nyní!

 

Webové hlasování

Jakmile zadáte svou otázku do služby Magic Polls™, vše je připraveno a můžete ji zvěřejnit na svých webových stránkách. Jednoduše zkopírujte kód HTML na vaši webovou stránku. Při aktualizaci otázek nebo odpovědí už nemusíte měnit žádný HTML kód. V případě, že provedete jakékoli úpravy uvnitř Examinare, Magic Polls™ automaticky aktualizují i obsah formuláře HTML.

Vyzkoušejte nyní!

 

Hlasování na Twitteru

Všechny Magic Polls™ jsou také propojeny s aplikací Twitter, která umožní užvatelům odevzdat jejich hlas prostřednictvím jednoduchého tweetu. (Váš uživatel musí povolit váš účet na Twitteru). Hlasování prostřednictvím Twitteru je zdarma, nestojí opravdu nic a může být využito například ve školních třídách nebo na konferencích.

Vyzkoušejte nyní!