Proč si nevybírat průzkumný nástroj, který je zdarma?

2013-10-09

Když používáte profesionální průzkumný nástroj, obvykle se setkáte s otázkou: “Poskytujete bezplatnou demo verzi?”. Na této otázce není vůbec nic špatného. V Examinare našim potencionálním zákazníkům s radostí nabízíme ukázku toho, jak náš průzkumný nástroj funguje. Nicméně je tu mnoho uživatelů internetu, kteří věří, že vše na internetu je zdarma. My to vidíme jinak.

Když jste poskytovatelem profesionálního průzkumného nástroje, nemůžete pracovat zadarmo, stejně tak i společnosti nemohou poskytovat odborné rady a vybavení zdarma. Mnoho poskytovatelé umožňuje uživatelům využívat jejich služby zdarma, ale v okamžiku, kdy budete potřebovat poradit, už si musíte připlácet. Pracovníci samozřejmě potřebují výplatu, a pokud za nic neplatíte, poté nemůžete očekávat, že se vám dostane nějaké kvalitní podpory.

Dobrá podpora, ne průzkumný nástroj zdarma.

Na internetu se často objevuje fráze, "Pokud neplatíte za výrobek, poté jste vy tím výrobkem" A to je pro náš průmysl pravdivá informace. V Examinare poskytujeme neustálou podporu po e-mailu, po telefonu, a v online chatu. Chceme si být jisti, že vám poskytujeme ty nejlepší služby, kterých se vám může dostat při používání našeho průzkumného nástroje. Protože jsou naše služby zpoplatněné, můžete si být jisti, že vždy udržíme vaše informace v bezpečí.

Jak se nechat zdarma provést naším průzkumným nástrojem?

Je tu několik způsobů, jak si náš průzkumný nástroj zdarma prohlédnout. Kontaktuje nás na e-mail: info@examinare.com, prostřednictvím našeho online chatu nebo nás kontaktujte telefonicky. Telefonní čísla najdete v horní části stránky.

This article is about Examinare the Survey Tool.
Our service for successfully by yourself create Surveys in mobile, desktop, kiosks.

Čtěte více

Examinare Kontakt

+420296183050


Cenová nabídka

Cenová nabídka

Jak vám Examinare může pomoci? Jeden z našich odborníků vás může v nejbližší době kontaktovat a projednat vaše potřeby.

Vyplňte formulář a navážeme komunikaci.


Společnost *

Jméno *

Telefon (Například: +420000000000) *

E-mail *

Řekněte nám více o službě, kterou chcete abychom Vám poskytli.
(Po obdržení e-mailu můžete nahrát soubory do vytvořeného e-mailu.)

Odhadovaný Rozpočet
(Přibližné číslo a měna) *

Kontrolní Anti-Spamová Otázka

1+2= *

Newsletters from Examinare