Nechte si zhodnotit stávající zákaznickou zónu ještě předtím, než vytvoříte novou.

2014-03-12

Když se snažíte zlepšit zákaznickou zónu společnosti, vždy se musíte vcítit do role vašich zákazníků. Zjistěte, co je potřeba změnit, aby to ulehčilo zákazníkům život, aniž byste museli zvyšovat efektivitu svého oddělení podpory. Mnoho projektů zaměřených na vylepšování dnes většinou spočívá v navržení těchto vylepšení. Vzhled je samozřejmě důležitý, ale ne všechny vizuální změny zajistí vašim zákazníkům lepší užívání. Skutečné technické vybavení je to, co jim opravdu vytrhne trn z paty.

Mnoho společností založilo svá rozhodnutí ohledně zlepšování na žádostech a otázkách na podporu. Znamená to, že ale musí vzít v úvahu žádosti v rozmezí od tří měsíců do několika let. Zjištěním toho, o čem vaši zákazníci sní, je již dobrým krokem do budoucnosti. Nejsou to ale pouze designové prvky, které jsou pro firmu zajímavé. Firmy potřebují snížit své náklady a zároveň zvýšit spokojenost zákazníků.

Zajímavé body, které by vám měli pomoci při rozhodování, zda zhodnocení zákaznické zóny provádět.

Jako příklad, provedeme upgrade klientské zóny, která je přibližně 6 let stará a svá nejlepší léta má za sebou. Pokud vyvíjíte novou zákaznickou zónu, musíte přijít s něčím lepším, ale pokud se vaši technici příliš zaměřují na hezký vzhled, zaplatíte vývojářům za hodiny práce vlastně čistě designérské. Pokud vaši technici účtují za hodinu práce 600 SEK a pracují s nesprávnými funkcemi a nemají k dispozici správné materiály, poté stráví na jednom projektu okolo 150 hodin. To znamená, že vás tento projekt bude stát 90 000 SEK (cca 14 000 USD)/1 vývojář.

Pokud máte pracovní sílu, skládající se z tří lidí, znamená to, že těchto 150 hodin bude pravděpodobně 200 hodin (120 000 USD). Nicméně, peníze nejsou vše. Pokud budete provádět akce, které jsou založené na odhadech, nijak zákazníky neobohatí, poté jich velké množství při tomto vývoji ztratíte.

Pokud namísto výše uvedených informací provedete následný dotazník ve vaší zákaznické zóně, pak budete přesně vědět, co si zákazníci myslí o vaší staré zákaznické zóně, a které její části využívají nejvíce. Tento krok vám umožní dobře rozdělit a zorganizovat práci namísto hádání vhodnosti a efektivnosti každého dalšího kroku.

Zaměřte se na průběžné a automatizované průzkumy při upgradu.

Rok 2014 vytváří potřebu pro nové zákaznické zóny. V této situaci jsou automatické průběžné průzkumy nutností a není náhodou, že jsou jednou z velmi silných stránek společnosti Examinare, Průzkumného Nástroje. Moudré je rozeslat průběžné průzkumy v případě již ukončených případů, aby zákazníci mohli přímo odpovědět, jak dobře o ně bylo postaráno v rámci jejich důležitého a již vyřešeného problému.

Závěrem bychom chtěli říct, že prostor pro vylepšování se najde vždy a pokud chcete vytvořit dobrý průběh automatizovaných průzkumů zákazníků nebo vyhodnotit zákaznickou zónu, navštivte stránku Examinare a zažádejte o cenovou nabídku.

This article is about Examinare the Survey Tool.
Our service for successfully by yourself create Surveys in mobile, desktop, kiosks.

Čtěte více

Examinare Kontakt

+420296183050


Cenová nabídka

Cenová nabídka

Jak vám Examinare může pomoci? Jeden z našich odborníků vás může v nejbližší době kontaktovat a projednat vaše potřeby.

Vyplňte formulář a navážeme komunikaci.


Společnost *

Jméno *

Telefon (Například: +420000000000) *

E-mail *

Řekněte nám více o službě, kterou chcete abychom Vám poskytli.
(Po obdržení e-mailu můžete nahrát soubory do vytvořeného e-mailu.)

Odhadovaný Rozpočet
(Přibližné číslo a měna) *

Kontrolní Anti-Spamová Otázka

7+2= *

Newsletters from Examinare