Sledujte kvalitu služby odesílání zásilek, automaticky ve vašem systému elektronického obchodování.

2014-03-13

Asi málokdo si nevšiml, že růst elektronického obchodování se odehrává po celém světě. Konkurenční ceny produktů a možnost doručení zásilek po celém světě. Je to jedinečné prodejní místo pro všechny hlavní webové stránky elektronického podnikání. Tím, že stránky elektronického obchodování nabízí „Odeslání zboží do druhého dne“ nebo „Poštovné zdarma“, mají zajištěnou slibnou budoucnost. Ale co si zákazníci myslí o doručování vašich zásilek?

První myšlenkou všech maloobchodníků obvykle bývá: "Pokud se objeví problém, tak se o tom určitě zmíní."Ale to je tvrzení, které je pravdivé pouze částečně. Pokud zákazník obdrží poškozenou nebo vadnou zásilku, tak se vám o tom zmíní. Ale pokud zákazník očekává doručení "následující den", ale služby se jim nedostane, obvykle vás o tom neinformují, ale začnou se poohlížet po dalších dodavatelích, aby příště mohli vyzkoušet někoho jiného, někoho z vašich konkurentů.

Sledujte své zásilky a zachraňte svou loď před potopením.

Chcete-li zabánit nedorozuměním, jako je zpoždění dodávky nebo její poškození, musíte zjistit, co si zákazníci o vašich zásilkách skutečně myslí. Pokud budete provádět průběžné průzkumy, učiníte vaší společnost efektivnější, protože budete mít neustále k dispozici nejaktuálnější názory na vaši společnost a budete vědět, co je potřeba vylepšit. Zároveň se ujistíte, že zákazníci, kteří byli “zneužiti“, poskytnete nějaké vyrovnání, které zlepší vaši pověst v jejich očích.

V Examinare známe řešení pro monitorování vašich zásilek.

Vytvořením dotazníku, který bude rozeslán do několika dní poté, co zákazník obdrží vaši zásilku, zjistíte, co potřebujete vylepšit, abyste se stali perfektním místem elektronického obchodu. Použijte Examinare průzkumný nástroj a Examinare API, a snadno si nastavte systém elektronického obchodování tak, aby automaticky odesílal průběžné průzkumy v určené době po odeslání zásilky.

Jak začít s průzkumy doručování vašich zásilek.

V Examinare máme rozsáhlé zkušenosti jak s dotazníky, tak s konstrukcí systému a rádi bychom vám pomohli s budováním pověsti vašeho elektronického obchodování, jako společnosti které záleží na jejích zákaznících. Žádný projekt není příliš malý a žádný projekt není příliš velký. Začněte dnes! Pošlete nám dotaz na cenovou nabídku vašeho průzkumu doručování zásilek v systému elektronického obchodování. Těšíme se na spolupráci s vámi.

This article is about Examinare the Survey Tool.
Our service for successfully by yourself create Surveys in mobile, desktop, kiosks.

Čtěte více

Examinare Kontakt

+420296183050


Cenová nabídka

Cenová nabídka

Jak vám Examinare může pomoci? Jeden z našich odborníků vás může v nejbližší době kontaktovat a projednat vaše potřeby.

Vyplňte formulář a navážeme komunikaci.


Společnost *

Jméno *

Telefon (Například: +420000000000) *

E-mail *

Řekněte nám více o službě, kterou chcete abychom Vám poskytli.
(Po obdržení e-mailu můžete nahrát soubory do vytvořeného e-mailu.)

Odhadovaný Rozpočet
(Přibližné číslo a měna) *

Kontrolní Anti-Spamová Otázka

5+6= *

Newsletters from Examinare