Velkolepé Spuštění nové Examinare verze 11 - “Ocean Picnic”.

2014-09-19

S potěšením vám oznamujeme, že nová verze 11, s krycím jménem “Ocean Picnic” byla implementována do pracovní verze Examinare. Ocean Picnic se skládá z nových funkcí a vylepšení. Pro ukázku vkládáme ukázku několika skvělých novinek.

Nyní můžete Examinare Průzkumy využívat jako Formuláře.

forms

Již od vzniku Examinare jsme se soustředili především na poskytování nejlepších řešení Online Průzkumů. Nyní hladce pokračujeme dál a nabízíme vám velmi jednoduchý způsob, jak tyto online průzkumné formuláře konvertovat na Formuláře, které zobrazí všechny otázky na jedné stránce. To vám ulehčí použití Examinare Formulářů v pozvánkách a přihláškách.

Nový Online Návod s Video Tutoriály.

manual

Aktualizovali jsme náš manuál a implementovali ho do Examinare. Nyní můžete jedním kliknutím získat Online Příručku, kde najdete potřebné informace a instrukce vysvětlené krok za krokem. Každý krok je také nově obohacen o video tutoriál. Tímto způsobem budete mít přehled o všech krocích, které musíte učinit k dosažení vašeho cíle.

Examinare Databáze Šablon.

templates

Nyní nabízíme všem zákazníkům širokou Databázi Šablon pro všechny běžné průzkumy, které jsou vytvořeny v Oboru Průzkumu. Všechny šablony jsou otestovány a přeloženy do četných jazyků a jsou přístupné jedním kliknutím.

Zbrusu nová Překladatelská Konzole.

Při odesílání průzkumů v různých jazycích je potřeba převést průzkum do několika jazyků a následně jej implementovat do Examinare. Máme nyní podporu pro snadné exportování a importování souborů v Examinare a také pro jejich překládání. 1 kliknutím se načte šablona do překládací konzole a vytvoří automatické překlady / manuální překlady bez změny nastavení samotného Průzkumu.

CSS si nyní lze nechat vyrobit na zakázku.

Examinare Průzkumný Nástroj je nyní schopen měnit všechny styly pomocí Zákaznicky Přizpůsobeného CSS Kodu. S pomocí funkce Rozvržení nyní můžete do průzkumu přidat jakýkoli CSS a zvýraznit ho přesně tak, jak chcete.

Budeme samozřejmě i nadále pokračovat ve zlepšování našeho průzkumného nástroje a jakékoliv nápady k jeho zlepšení si rádi přečteme, pokud nám je zašlete na emailovou adresu support@examinare.com.

This article is about Examinare the Survey Tool.
Our service for successfully by yourself create Surveys in mobile, desktop, kiosks.

Čtěte více

Examinare Kontakt

+420296183050


Cenová nabídka

Cenová nabídka

Jak vám Examinare může pomoci? Jeden z našich odborníků vás může v nejbližší době kontaktovat a projednat vaše potřeby.

Vyplňte formulář a navážeme komunikaci.


Společnost *

Jméno *

Telefon (Například: +420000000000) *

E-mail *

Řekněte nám více o službě, kterou chcete abychom Vám poskytli.
(Po obdržení e-mailu můžete nahrát soubory do vytvořeného e-mailu.)

Odhadovaný Rozpočet
(Přibližné číslo a měna) *

Kontrolní Anti-Spamová Otázka

5+6= *

Newsletters from Examinare