Vytvořte Internetový Průzkum a maximálně se zviditelněte.

2014-10-12

Ať už chcete vytvořit jeden nebo více internetových průzkumů, je potřeba, aby byly pro vaše respondenty co nejviditelnější. Všechny průzkumy nemusí být určeny jen pro vaše současné zákazníky. Někdy je potřeba dostat vaše internetové průzkumy na oči co nejvíce lidem. Můžete k tomu využít různé sdělovací prostředky. To je pro úspěch Internetových Dotazníků velmi důležité.

Níže naleznete některé z našich oblíbených online i offline expozičních kanálů:

  • Sdílení na Facebooku: Pokud vaše Internetové Průzkumy sdílíte na Facebooku, pravděpodobně vám to zaručí jejich rychlé zviditelnění. Lidé, kteří na váš průzkum zareagují, ho poté dále sdílí, a tak ho vidí i jejich přátelé, a poté jejich přátelé a tak dále. Pořád se ale průzkum pohybuje mezi omezeným a celkem malým počtem lidí. Viditelnost průzkumu na Facebooku můžete podpořit tvorbou Reklam, poté se o vašem průzkumu dozví i lidé mimo vaše obchodní okruhy a tím získáte i kvalitnější výsledky průzkumu.
  • Sdílení na Twitteru: Pokud se rozhodnete svůj Internetový Průzkum sdílet na Twitteru, poskytne vám to přímé vystavení průzkumu veřejnosti. Tímto způsobem se dají získat cenné odpovědi, ale také to není dokonalý kanál, protože je omezený časovou osou. V některých případech ale poslouží velmi dobře, a to zejména, když Internetový Průzkum souvisí s výzkumem zaměřeným na zajímavé téma nebo s nějakým kontroverzním tématem, nebo když jednoduše zapůsobí na city uživatele.
  • Odkaz na webové stránce: Přidání odkazu na Internetový Průzkum na váš web může být v některých případech velmi účinné. Zajisté oslovíte cílovou skupinu uživatelů. Není to ale nejlepší druh kanálu, pokud si přejete oslovit i globální uživatele, kteří vaši stránku pravidelně nenavštěvují. Tento kanál pro vás bude vhodnou volbou, pokud hledáte názory na něco lokálního nebo si přejete získat odpovědi pouze od návštěvníků vaší webové stránky.
  • Offline reklama: V některých případech potřebujete, aby byly vaše odpovědi převážně od místní populace, a nedisponujete žádnými kontakty. V takových to případech je poměrně složité Internetový Průzkum nějakým způsobem usnadnit. Ale s Examinare Průzkumným Nástrojem jsme samozřejmě přišli i na řešení něčeho takto obtížně zrealizovatelného. Pokud budete inzerovat na billboardech nebo na plakátech v prostředí autobusové zastávky nebo na dalších hodně frekventovaných místech během dne, dostane se vám požadované pozornosti. QR kódy vám ulehčí práci ještě o trochu více, kolemjdoucí si pomocí kódu mohou průzkum naskenovat přímo do jejich telefonu z místa, kde právě stojí a na dotazník ihned reagovat.
  • SMS hlasování propojeno s rozesíláním Internetových Průzkumů: Zní to poměrně složitě, ale s Examinare je to jednoduché. Namísto QR kódu příjemce odešle krátký SMS kód na zveřejněné telefonní číslo a náš systém bude reagovat automatickým odesláním odkazu na průzkum. Tímto způsobem získáte kontaktní údaje a ujistíte se, že každá osoba odpoví na váš Internetový Průzkum pouze jednou. Pokud navíc některým respondentům přislíbíte menší odměnu, bude jednoduché vylosovat vítěze, protože již máte potřebné kontaktní informace. O funkci SMS-IN najdete více informací v naší příručce
  • Vytvořte si svůj vlastní Průzkumný Panel: Pokud použijete software Průzkumného Nástroje v kombinaci s naším softwarovým Panelem, mlžete si jednoduše založit svůj Průzkumný Panel. Sami si vyberete, jestli chcete všechny respondenty potvrzovat manuálně nebo jestli za vás systém zkontroluje všechny respondenty a přidá je do systému automaticky. Poté si v rámci vašeho systému jednoduše zvolíte cílovou skupinu, které bude váš aktuální dotazník určen. Pro více Informací nás kontaktujte na: info@examinare.com
  • Zakoupení odpovědí z Internetového Panelu: Pokud se rozhodnete zakoupit si odpovědi od členů Internetového Panelu odpovědi se ve vašem prlzkumu objeví velmi rychle. Tato alternativa je jak cenově dostupná, tak vhodná pro jedince, kteří vytváří jen několik internetových průzkumů za rok. Pro více informací nás prosím kontaktujte.

Ať si vyberete kterýkoli z nabízených kanálu pro distribuci vašeho Internetového Průzkumu, budete potřebovat jeho správnou organizaci od začátku až do konce tak, aby respondenty nabudila k reakci. V Examinare se specializujeme na všechny tyto kanály a poradíme vám, jak jich pro váš účel co nejlépe využít. V rámci vašeho rozpočtu jednoduše naplánujeme i rozeslání vašeho Internetového Průzkumu. S Examinare totiž vždy předem víte, kolik vás který projekt bude stát.

Kontaktujte nás ještě dnes a my vám s publikováním vašeho Internetového Průzkumu rádi pomůžeme.  

This article is about Examinare the Survey Tool.
Our service for successfully by yourself create Surveys in mobile, desktop, kiosks.

Čtěte více

Examinare Kontakt

+420296183050


Cenová nabídka

Cenová nabídka

Jak vám Examinare může pomoci? Jeden z našich odborníků vás může v nejbližší době kontaktovat a projednat vaše potřeby.

Vyplňte formulář a navážeme komunikaci.


Společnost *

Jméno *

Telefon (Například: +420000000000) *

E-mail *

Řekněte nám více o službě, kterou chcete abychom Vám poskytli.
(Po obdržení e-mailu můžete nahrát soubory do vytvořeného e-mailu.)

Odhadovaný Rozpočet
(Přibližné číslo a měna) *

Kontrolní Anti-Spamová Otázka

2+7= *

Newsletters from Examinare