Examinare Průzkumný Nástroj Poskytuje Automatickou Analýzu i Textu Zadaného v Otázkách s Volnou Odpovědí.

2014-10-23

Tým Examinare s potěšením oznamuje, že Průzkumný Nástroj Examinare nyní automaticky a v reálném čase analyzuje všechny otevřené otázky, kde má dotazovaný možnost odpovědět zadáním vlastního textu! Analýza se provádí pomocí vzájemného porovnávání celého textu s textem s běžnými frázemi lidského projevu daného jazyka, za účelem vyřazení krátkých slov jako jsou “a” a “nebo” a dalších podobných frází. Během roku 2014 jsme nashromáždili všechny nejčastější fráze, které jsou pro daný jazyk typické, a sestavili jsme jejich komplexní databázi. Důležitá informace je, že automatické analýzy textů během procesu nesdílí žádné z vašich informací. Samotná analýza je striktně oddělena od všech ostatních zákazníků společnosti Examinare.

Co musím udělat, aby Examinare Průzkumnému Nástroji bylo povoleno začít s analýzou mých otázek?

Všechny účty Examinare Průzkumného Nástroje jsou tímto povolením vybaveny. S analýzou každého průzkumu/ formuláře/ dotazníku ve vašem účtu Examinare můžete začít okamžitě.

Chci vypnout funkci analyzování textu u konkrétního průzkumu, mohu měnit nastavení jednotlivých průzkumů?

Analýzu textu si máte možnost nastavit zvlášť pro jednotlivé Průzkumy. Vypnout můžete i například všechny funkce ve vašem účtu a aktivovat je jen pro 1 Průzkum. Nastavit můžete i úroveň citlivosti Textové Analýzy tak, že nastavíte hranici minimálního počtu hlasů pro 1 odpověď nebo minimálního počtu písmen ve slově. Tento parametr můžete nastavit dokonce i na 0, aby došlo k analýze všech slov obsažených v textu včetně běžných slov jako je spojka "a" apod.

Pro jaké typy otázek je tato funkce určena?

U všech typů otázek může uživatel navíc přidat možnost odpovědět zadáním textu. A opět nebudete potřebovat experta pro analýzu těchto dat a navíc vám nabízíme i automatické analýzy textu, které si jednoduše otevřete ve Wordu nebo v PDF prohlížeči.

Přizpůsobí se Automatická Analýza Textu tak, aby mohla být propojena s analýzou výsledků v režimu pro tvorbu grafů a reportů?

Když v Přehledech a Grafech přejdete do sekce se Zobrazením Grafů, vaše volba automaticky přizpůsobí i automatickou analýzu textu. Shromážděné výsledky můžete také propojit s informacemi o respondentech přijímaných na pozadí. Údaje na pozadí můžete nastavovat. Mohou zaznamenávat pracovní prostředí různých společností nebo odvětví a porovnávat je s jinou skupinou.

Kde se o této funkci dozvědět více? Jak ji využít co nejoptimálněji?

Automatické Analýze Textu je na našich stránkách s nápovědou věnována celá jedna sekce. Mimo jiné tam najdete i krátký Video Tutoriál, kde je krok za krokem vysvětleno, jak tuto funkci využít co nejefektivněji. Stránku s nápovědou naleznete přímo uvnitř Examinare Průzkumného Nástroje, stačí kliknout na otazník “?”.

Věříme, že Funkci Automatické Analýzy Textu v rámci Examinare Průzkumného Nástroje shledáte velmi přínosnou a že vám při analýze ušetří hodně cenného času. Jako vždy, vítáme každý feedback, ať je dobrý nebo horší.

Ještě nejste Zákazníkem?

Na naší stránce, která obsahuje veškeré informace o Průzkumném Nástroji, najdete o produktu další informace a vždy se můžete obrátit s dotazem i na náš tým přímo v Online Chatu tady na webové stránce.

This article is about Examinare the Survey Tool.
Our service for successfully by yourself create Surveys in mobile, desktop, kiosks.

Čtěte více

Examinare Kontakt

+420296183050


Cenová nabídka

Cenová nabídka

Jak vám Examinare může pomoci? Jeden z našich odborníků vás může v nejbližší době kontaktovat a projednat vaše potřeby.

Vyplňte formulář a navážeme komunikaci.


Společnost *

Jméno *

Telefon (Například: +420000000000) *

E-mail *

Řekněte nám více o službě, kterou chcete abychom Vám poskytli.
(Po obdržení e-mailu můžete nahrát soubory do vytvořeného e-mailu.)

Odhadovaný Rozpočet
(Přibližné číslo a měna) *

Kontrolní Anti-Spamová Otázka

6+4= *

Newsletters from Examinare