Proč není výhodné vytvářet si své vlastní průzkumy.

2014-12-08

Dnešní prostřední obchodu je jako prostředí v každém jiném odvětví. Chceme ušetřit. Nechápejte mě špatně, šetření peněz je v pořádku a cílem každé společnosti by mělo být dodržování rozpočtu a snaha investovat výhodněji než v minulosti. Na některých věcech by se ale šetřit nemělo a to právě na datech o podnikání. Obchodními daty myslím informace o komunikaci se zákazníky, komunikaci se zaměstnanci a o dalších běžně probíhajících obchodních interakcí.

Tvorbou Dotazovacího formuláře interně, ve vaší společnosti, chcete maximálně využit informace a současně se vejít do rozpočtu. Většina společností si ale neuvědomí, že k tomuto účelu budou muset využívat interních zdrojů, jako je webmaster nebo nějaký jiný webový zdroj. Díky tomu bude váš interní zdroj zaneprázdněn vytvářením formulářů pro průzkum a při aplikaci všech potřebných změn je nutné, aby se vše provedlo rychle a vše rychle začalo fungovat.

Většině webmasterů zabere tvorba průzkumu a jeho řešení hodiny a hodiny. Osoba technicky nepříliš zdatná si provedení změn může představovat jako pár kliknutí myší, ale pro vývojáře je to práce přinejmenším na hodiny. Tento ztracený čas se samozřejmě neukáže přímo v rozpočtu, ale projeví se na produktivitě a také způsobí zbytečný stres vašemu vývojáři.

Standardizovaný průzkumný nástroj, jako je ten od Examinare, ušetří vývojáři spoustu nervů a budou mít čas se zodpovědně věnovat tomu, čemu mají. Nejpravděpodobnějším scénářem je, že vývojář se na této práci bude podílet pouze v případě, když budete potřebovat odeslat odkaz nebo například importovat seznam e-mailů. Ve zbytku času může váš webmaster vylepšovat navigaci na webových stránkách nebo na ně například přidávat nějaký další obsah atd.…Naše řešení tak ulehčí práci a čas jak manažerovi, tak vývojáři.

V některých případech je Průzkumnému formuláři nutné umožnit přenos informací do HR programů, Back office systému a dalších. To bude snadný úkol pro vašeho developera, protože Examinare má API, které je vytvořeno tak, aby pokrylo všechny potřeby k přenosu dat. To znamená, že váš vývojář zažádá o určité informace s pomocí jakéhokoli Počítačového Jazyka, který má k dispozici a Examinare mu informace poskytne.

Váš vývojář se může již nyní podívat, jaké funkce mu naše rozhraní API nabídne. Potřebné informace najde v dokumentech API, které jsou dostupné na adrese: https://apidocs.examinare.com. Pokud na nás máte ještě nějaké dotazy, neváhejte nám je sdělit e-mailem: info@examinare.com a my se ujistíme, že se vám dostane řešení, které pro vás snadno vytvoří Dotazníkové Formuláře v rámci vašich dostupných zdrojů a rozpočtu.

Pokud se dnes rozhodnete začít využívat Dotazníkové Formuláře od Examinare Průzkumného Nástroje, zaručujeme se, že se vám dostane všeho, co potřebujete. Máte-li o náš Průzkumný nástroj zájem, můžete si vyzkoušet Examinare Business účet na 7 dní zdarma (po kliknutí na odkaz vlevo nahoře).

This article is about Examinare the Survey Tool.
Our service for successfully by yourself create Surveys in mobile, desktop, kiosks.

Čtěte více

Examinare Kontakt

+420296183050


Cenová nabídka

Cenová nabídka

Jak vám Examinare může pomoci? Jeden z našich odborníků vás může v nejbližší době kontaktovat a projednat vaše potřeby.

Vyplňte formulář a navážeme komunikaci.


Společnost *

Jméno *

Telefon (Například: +420000000000) *

E-mail *

Řekněte nám více o službě, kterou chcete abychom Vám poskytli.
(Po obdržení e-mailu můžete nahrát soubory do vytvořeného e-mailu.)

Odhadovaný Rozpočet
(Přibližné číslo a měna) *

Kontrolní Anti-Spamová Otázka

4+9= *

Newsletters from Examinare