Nabídka: Automatické rozeslání zákaznického průzkumu přímo ze systému vašeho elektronického obchodu. Propojení je bez poplatku.

2015-09-28

Díky rozšíření vašeho online obchodu o automatické průzkumy spokojenosti zákazníků, budete průběžně znát názor zákazníků na vaše služby. V Examinare jsme pro Vás tento proces navíc maximálně zjednodušili. Průzkum vám pomůžeme zapojit do vašeho systému elektronického obchodování. Po úspěšné integraci systém začne automaticky posílat průzkumy spokojenosti zákazníkům. Pokud dotazník zůstane bez reakce po dobu 3-7 dnů, náš systém odešle zákazníkovi připomenutí na jeho vyplnění.

Jak se dozvím, zda váš systém bude fungovat zrovna pro můj elektronický obchod?

Examinare podporuje připojení k nejrůznějším elektronickým obchodním systémům, ale pokud dnes ještě nějaké propojení neexistuje, tak vytvoříme nové, právě pro váš specifický systém. A navíc je celý tento připojovací proces absolutně zdarma.

Jaký význam má rozesílání těchto průzkumů pro online obchod?

Jakmile spustíte svůj elektronický nebo webový obchod, často se stane, že od Vás zákazníci nakoupí jednou a s další objednávkou už se na Vás neobrátí.  Někteří odejdou ke konkurenci, ale vy se nikdy nedozvíte, z jakého důvodu už u vás nenakupují. Naše řešení zpětné vazby je jedinečné v tom, že kromě běžného vyřizování objednávky se nemusíte o nic víc starat. Pomocí automatických dotazníků si uděláte jasný obrázek o tom, co by bylo potřeba vylepšit a co ne.

Odpovědi z průzkumu si lze zobrazovat průběžně. To vám umožní získat pravidelný přehled v různých časových úsecích.

Pro více informací nám pošlete e-mail a adresu info@examinare.com s předmětem “E-commerce Customer Survey” nebo prostřednictvím telefonu: pro UK: +44 1559 260000 nebo pro US: +1 (845) 377 2000. Nebudete zklamaní.

Co je součástí této nabídky?

Examinare integruje automatické průzkumy do vašeho elektronického systému. Chcete-li si objednat Examinare Neomezený účet a ujistit se o správné funkčnosti naší technologie, kontaktujte naše obchodní oddělení. Zkontaktovat nás můžete na: pro UK: +44 1559 260000 nebo pro US: +1 (845) 377 2000 nebo prostřednictvím e-mailu na info@examinare.com s předmětem e-mailu: “E-commerce Customer Survey”.

This article is about Examinare the Survey Tool.
Our service for successfully by yourself create Surveys in mobile, desktop, kiosks.

Čtěte více

Examinare Kontakt

+420296183050


Cenová nabídka

Cenová nabídka

Jak vám Examinare může pomoci? Jeden z našich odborníků vás může v nejbližší době kontaktovat a projednat vaše potřeby.

Vyplňte formulář a navážeme komunikaci.


Společnost *

Jméno *

Telefon (Například: +420000000000) *

E-mail *

Řekněte nám více o službě, kterou chcete abychom Vám poskytli.
(Po obdržení e-mailu můžete nahrát soubory do vytvořeného e-mailu.)

Odhadovaný Rozpočet
(Přibližné číslo a měna) *

Kontrolní Anti-Spamová Otázka

7+3= *

Newsletters from Examinare