Nástroj Průzkumu
 
OSLOVTE KOHOKOLI POMOCÍ EXAMINARE TELEFONNÍCH PRŮZKUMŮ

Examinare není jen mocným webovým Průzkumným Nástrojem. Váš Examinare účet si také můžete rozšířit o Telefonní linku. Naše služba pro telefonické dotazování se může spojit s jakýmkoliv telefonním číslem na světě za úžasné ceny. Pro počet dotazovaných po telefonu proto nemáme žádné limity. Jedinými omezeními jsou limity vašeho Examinare Účtu.

Vyzkoušejte nyní!

Vyzkoušejte si Demo verzi Telefonního Dotazování. Zavolejte na +46 18 800 80 20

 

Naše Řešení je uspokojivé pro všechny.

Víme jak na to, i pokud používáte rozvaděč. V případě, že si s tím nevíte rady, nevadí - spolehlivě pro Vás vše nastavíme. Kontaktujte Nás. Informujte nás o způsobu řešení, které používáte a my Vám pomůžeme vše rozběhnout.

Vyzkoušejte nyní!

 

Jsme schopni vyřídit i velké množství hovorů ve stejný okamžík.

S Examinare telefonním servisem jsme schopni vyřídit všechny Vaše hovory a ujistíme se, že nikdy nevyčerpáte všechny telefonní linky.
Vyřizujeme velké množství hovorů. Provedli jsme již až 5 000 hovorů za minutu a to jsme se ještě zdaleka nepřiblížili k našim limitům.

Vyzkoušejte nyní!

 

Vyberte si z mnoha jazyků.

Náš systém je efektivní v jakémkoli jazyce. Vzhledem k tomu, že naše telefonní průzkumy vužívají zvukových souborů, které nahráváte vy sami, tak Vás může zastavit už jedině vaše vlastní fantazie.

Vyzkoušejte nyní!

 

Examinare Telefonní Průzkumy zapracovávají reporty do Examinare výsledků a grafů.

Naše telefonického průzkumy přeposílají všechny výsledky volání do Vašeho průzkumu v Examinare. Tímto způsobem zajistíme, že nikdy nemusíte mít 2 systémy pro pokrytí vašich potřeb. Examinare je vše, co potřebujete.

Vyzkoušejte nyní!

 

Demo Telefonického Dotazování.

Zavolejte na naše číslo a získejte lepší představu o tom, jak je Telefonní Dotazování prezentováno Vašim zákazníkům.

+46 18 800 80 20

Naše demo Telefonního dotazníku Vám přijme hovor a zeptá se Vás na několik otázek.

 

Jak začít?

Pokud již máte založený učet na Examinare, tak stačí jednoduše přidat rozšíření o telefonické dotazování, s čímž Vám rádi pomůžeme.

Pokud ješte nemáte účet na Examinare, objednejte si ho přímo z naší stránky s ceníky a kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu, telefonu, chatu a my Vám rádi pomůžeme s vašimi prvními telefonními průzkumy.