Nástroj Průzkumu
 

Examinare Výzkumný Nástroj Vám umožní vytvořit dotazníky a průzkumy se všemi náležitostmi, které mají obsahovat.

S Examinare Survey Tool si sestavíte perfektní průzkum tak, že si vyberete ze široké nabídky různých druhů otázek právě ty, které nejvíce vyhovují účelům Vašeho dotazování. Naši uživatelé nejsou znuděni technickými informacemi a dotazovaní vždy vědí, jak správně odpovědět na Vaše otázky.

Ukázka Dotazníku:
Verze pro počítače (Smartphone/Tablet/Desktop)

Verze pro mobilní telefony (Wap/2G/3G)
 

Examinare moduly a integrace

DOSTUPNÉ METODY ZAZNAMENÁVÁNÍ SPRÁVNÝCH ODPOVĚDÍ:

Otázky s výběrem možností (1 správná odpověď)

Nejvíce používaná metoda v průzkumech a dotaznících. Z důvodu upřesnění odpovědi také často kombinovaná s textovým polem pro možnost zpětné vazby.

Příklady Použití:

- Pohlaví
- Věkové indikace
- Ano/Ne Otázky
a mnoho dalších.

Vyzkoušejte nyní!

Otázky s výběrem možností (žádná nebo několik správných odpovědí)

Tento typ otázky je vhodný, pokud má dotazovaný možnost zvolit více než 1 odpověď. Pokud uživatel nevyplní nic, Examinare to zaznamená. Jednotlivé otázky proto můžete nastavit jako povinné k zodpovězení.

Příklady použití:

- Servisní otázky
- Uživatelské otázky
- Výběr možností
a mnoho dalších.

Vyzkoušejte nyní!

Otevřená otázka (s možností 1 správné odpověďi)

Tento druh otázky můžete zvážit, pokud požadujete, aby dotazovaný odpověděl souvislým textem. Rozšířenou verzí tohoto typu otázky je "otevřená otázka (s více možnými odpověďmi)".

Příklady použití:

- Napište své jméno
- Řekněte nám, co si myslíte
- Proč by se Vám nelíbilo ...
a mnoho dalších.

Vyzkoušejte nyní!

Osgoodova metoda (stupnice s protiklady)

Osgoodova metoda se běžně užívá v dotaznících týkajících se brandingu a pocitů. Principem této metody je postavit proti sobě dvě protikladné skutečnosti, které vyvolávají různé pocity. Hodnocení se provádí na bodové škále, kde si volíte mezi 2 a 7 body.

Příklady Použití:

- Teplý Vs. Studený
- Bystrý Vs. Tupý
- Chytrý Vs. Hloupý
a mnoho dalších.

Vyzkoušejte nyní!

Stupňová škála

Používá se především pro dotazníky v rámci služeb. Dotazovaný klasifikuje úroveň služeb různých odděleních, například Podpora, Fakturace. Pomocí škály můžete optimalizovat typ a počet otázek a přizpůsobit Váš průzkum na míru pouze vaší cílové skupině příjemců a snížit tak počet hlasů.

Příklady použití:

- Jak byste klasifikovali naše oddělení: Podpora, Fakturace, Technická podpora, Obchodní oddělení
- Jak byste hodnotili následující služby prostřednictvím následujících faktorů : ceny, podpora, čas na řešení problému, ochota
a mnoho dalších.

Vyzkoušejte nyní!

Instrukce

Instrukce nejsou vnímány jako další otázky. Pouze jako doplňující informace vysvětlující následující kroky, které mohou být použity v jakékoli části vašeho dotazníku nebo průzkumu.

Například vysvětlují a popisují:

- Další kroky
- Jak postupovat při hodnocení pomocí Osgoodovy nebo Stupňové metody
- Může obsahovat obecné informace
a mnohem víc.

Vyzkoušejte nyní!

Otevřená otázka (možnost uvedení několika různých odpovědí)

Otevřené otázky (s možností více odpovědí) je pokročilejší verze původní otevřené otázky s volbou jedné odpovědi. Za účelem získání co nejvíce informací, můžete všechna pole nastavit jako povinná nebo libovolná k vyplnění.

Příklady použití:

- Zadejte své Jméno, Adresu, PSČ a Zemi.
- Zadejte sériové číslo produktu, který používáte, abychom Vám pomohli s žádostí o podporu.

Vyzkoušejte nyní!

DOTAZOVANÍ

Své publikum můžete oslovit pomocí všech komunikačních kanálů, jako jsou elektronická zařízení, webové stránky nebo standardní telefonní linka. Rozesílání dotazníků může být veřejné nebo soukromé. Vše záleží na specifičnosti cílové skupiny a záměrech Vašeho podnikání.

Vyzkoušejte nyní!

 

Veřejné průzkumy a dotazníky.

Služba veřejného průzkumu Vám umožní sdílet Vaše dotazy například prostřednictvím odkazu na Vašich webových stránkách nebo je můžete poslat jako součást měsíčního newsletteru. Všechny odpovědi shromážděné ve veřejném průzkumu budou 100% anonymní.

Vyzkoušejte nyní!

 

Soukromé průzkumy a dotazníky.

Když zvolíte možnost soukromého průzkumu, pozvánky k vyplnění Vašeho dotazníku budete posílat prostřednictvím osobního e-mailu nebo mobilního telefonu. S každou pozvánkou je odeslán i osobní přístupový odkaz. Tímto způsobem Examinare Survey Tool zajistí, že žádný příjemce nevyplní dotazník dvakrát. Všechny odpovědi zaznamenané v privátním průzkumu lze vysledovat až k osobám, které je psali. V závěrečných zprávách mohou ale zůstat 100% anonymní.

Vyzkoušejte nyní!

REPORTY

Bez ohledu na množství výsledků ve vašem on-line průzkumu, analýza odpovědí je automatická a probíhá v reálném čase. Proces generování reportů a znázornění zpráv je intuitivní a přehledné. K jejich srozumitelnému a časově úspornému zobrazení je využíváno několika způsobů prezentace, vyjmenovaných níže.

Vyzkoušejte nyní!

 

Schémata

V Examinare užíváme různých schémat a grafů, které Vám jsou k dispozici, když potřebujete rychlou a přehlednou zprávu. Jste uprostřed meetingu? Potřebujete rychlé odpověďi? Využijte našich grafů a odpovědi se Vám zobrazí přímo na obrazovce zařízení.

Vyzkoušejte nyní!

 

Zobrazení Jednotlivých Hlasů

S Examinare Survey Tool máte možnost nejen zobrazit všechny výsledky souhrně, ale také můžete sami prohlížet jednotlivé hlasy se všemi detaily. Výsledky lze vytisknout přímo z naší sekce se závěrečnými zprávami.

Vyzkoušejte nyní!

 

Vyřazené Výsledky

Někdy se stává, že ve veřejných průzkumech obdržíte irelevantní odpovědi. Takové odpovědi, jsou běžné a očekávané. Je zřejmé, že se Vám takovýchto odpovědí pravděpodobně dostane, protože sdílíte svůj výzkum mezi velké množství různých charakterů respondentů. Nemusíte se ničeho obávat. Jednoduše otevřte konkrétní hlasování a klikněte na možnost "Vyřadit". Množství vyřazených hlasů se zaznamená do systému a může být zahrnuo v závěrečné zprávě.

Vyzkoušejte nyní!

 

 

Exportování výsledků do MS Excel.

Rádi byste měli své odpovědi i v tabulkové podobě? Potom si zamilujete naší jedinečnou funkci exportu do MS Excel. Opět stačí pouhé jedno kliknutí a za pár okamžiků se Vám výsledky zobrazí v počítači.

Vyzkoušejte nyní!

 

Exportování výsledků do PDF-formátu.

Potřebujete detailnější zprávu průzkumu? Otevřete si svůj Examinare účet a klikněte na PDF, ihned se Vám stáhne podrobná zpráva s grafy. Examinare Survey Tool je tu pro Vás od začátku až do konce!

Vyzkoušejte nyní!

 

 

Exportování výsledků do SPSS.

Využíváte služeb SPSS? Pokud ano, tak jedním kliknutím myší analyzujete Vás průzkum i pomocí SPSS. Nabízíme možnost stažení souborů ve formátech ".sav" a ".sps".

Vyzkoušejte nyní!ZABEZPEČENÍ

Nám, ve Společnosti Examinare, záleží na vašem hodnocení. Máme špičkové šifrování a hosting SSL v zabezpečených datových centrech. Tím to ale nekončí, pokud chcete minimalizovat přístup do administrátorské oblasti, můžeme přidat blokování IP i do vašeho účtu.

 • SSL šifrivání;
 • Blokování IP na vašem administračním účtu;
 • Bezpečná datová centra s nepřetržitým dohledem;
 • Zálohujeme každou hodinu v případě, že odstraníte něco, co budete chtít obnovit

Čtěte více

Ochrana soukromí je naším hlavním zájmem.

Ochrana Soukromí je pro nás na prvním místě. Není samozřejmostí pouze pro Vás, ale i pro Vaše respondenty. Žádné osobní informace respondentů neuvádíme na žádném jiném místě. A to ani v cookies, ani kdekoli jinde mimo náš systém.

Pokud máte obavy z uchovávání citlivých informací, ujišťujeme Vás, že zajisté nekopírujeme žádné údaje, s výjimkou záloh. Jsme vázání zásadou o zachování mlčenlivosti, týkající se všech našich klientů. V případě, že Vaše pochybnosti i tak přetrvávají, rádi s Vámi sepíšeme i individuální dohodu o zachování mlčenlivosti.

Čtěte víceROZVRŽENÍ

Jak zajistíme zájem Vašich respondentům zúčastnit se vašeho průzkumu? Stylovým designem nebo bezproblémovým ovládáním, kterému každý snadno porozumí? S Průzkumným nástrojem Examinare si nemusíte vybírat mezi jedním nebo druhým! My nabízíme obojí.

Logotyp, různě barvevné a formulované průzkumy, Úvodní Stránka, Stránka s Poděkováním, velikost písma a mnoho dalších lehce přizpůsobitelných prvků rozvržení. Nenechte se omezovat! Nechte se unést svou představivostí a vytvořte si svůj dotazník přesně dle vašich představ.

Vyzkoušejte nyní!

Vaše Logo a Vlastní Vzhled Průzkumů.

Zahrnutí vašeho vlastního loga a grafiky je samozřejmostí. Vše je nastaveno, opět jedním kliknutím nebo CSS kódováním. Pokud si vyberete možnost zviditelnění svého loga, můžete ho aplikovat na všechny části projektu, aplikací pouze na jednom místě. Pokud máte projekty, pro které potřebujete specifický vzhled, není problém, jakýkoli nový styl, stejně jako Váš základní styl, můžete použít v rámci jednoho celého projektu nebo jen na některé části.

Vyzkoušejte nyní!

Popište Svůj Průzkum na Úvodní Stránce a na Poslední Stránce Vyjádřete Své Díky.

Chcete-li zahájit průzkum uvedením obecných informací o vaší společnosti, stačí aktivovat Úvodní Stránku průzkumu.

Můžete také využít Stránku S Poděkováním! Ta se zobrazí při každém dokončení průzkumu a bude nastavena pro všechny vaše průzkumy.

Vyzkoušejte nyní!

Máte obavy ze špatné viditelnosti?

S Examinare můžete ovlivnit správnou velikost zobrazení písmen na obrazovce počítače. Všechny formuláře pro tvorbu průzkumů jsou vybaveny touto funkcí. Jedním kliknutím myší můžete u všech svých průzkumů optimalizovat velikost písma.

Vyzkoušejte nyní!KOMPLETNĚ PŘELOŽENÉ A LOKALIZOVANÉ PRŮZKUMY A NÁSTROJE PRŮZKUMŮ.

Examinare Survey Tool je přeložen do více než 25 jazyků a vzhled může být orientován oběma směry: zleva doprava i zprava doleva. K dnešnímu dni jsou aktivní následující jazyky k ovládání vašeho účtu Examinare.

 • Czech (Czech)
 • Swedish (Svenska)
 • English US (English US)
 • Icelandic (Icelandic)
 • English UK (English UK)
 • German (Deutsch)
 • Thai (ไทย)
 • Norweigan (Norsk)
 • Danish (Dansk)
 • French (Français)
 • Spanish (Español)
 • Japanese (日本語)
 • Simplified Chinese (简体中文)
 • Arabic (العربية)
 • Russian (Русский)
 • Portuguese (Português)
 • Portoguese Brazil (Portuguese BRAZIL)
 • Hindi (हिंदी)
 • Filipino (Tagalog)
 • Finnish (Suomi)
 • Dutch (Nederlands)
 • Italian (Italiano)
 • Polish (Polski)
 • Hebrew (עברית)
 • Ukrainian (Українська)
 • Greek (Ελληνικα)
 • Turkish (Türkçe)
 • Macedonian (Македонски)
 • Lithuanian (Lietuvos)
 • Afrikaans (Afrikaans)
 • Estonian (Estonian)
 • Swahili (Swahili)
 • Burmese (မြန်မာစာ)
 • Korean (한국의)
 • Serbian (српски)
 • Indonesian (bahasa Indonesia)
Vyzkoušejte nyní!Nabízeme Vám také vývojářské rozhraní API.

Díky API je náš systém plně funkční. Ať Vy nebo váš vývojář můžete pomocí našeho API automatizovat pozvánky pro Váš výzkum. Získávat údaje o příjemcích, prohlížet jednotlivé hlasy dotazovaných nebo i připojené demografiké detaily.

S pomocí našeho API rozhraní můžete řídit také distribuci telefonních průzkumů a Magick Pools™.

Vyzkoušejte nyní! Více se dozvíte v naší sekci pro Developery