Nástroj Průzkumu

ČKO (Často Kladené Otázky)

Proč jsou tu dvě možnosti pro přihlášení?

První přihlašovací pole vám umožní vstup do vaší zákaznické zóny. V zákaznické zóně najdete především fakturace a smlouvy. Samotný Průzkumný Nástroj má poté své vlastní přihlašovací pole a údaje a je chráněn před fakturačními informacemi. Není neobvyklé, že přihlášení do sekce s fakturacemi a do pracovního profilu Průzkumného nástroje jsou odděleny. K fakturacím mají poté jednoduše přístup pouze osoby k tomu oprávněné a ostatní se mohou přihlásit pouze do sekce pro tvorbu průzkumů.

Jak probíhá platba kreditní kartou?

Váš účet bude prodlužován vždy o 1 měsíc po skončení zkušební doby. Pokud se například zaregistrujete dne 14. června, zkušební doba skončí 21. června a poté bude z vaší kreditní karty odečtena první měsíční platba.

Co když bude moje platba odmítnuta?

Pokud bude vaše platba zamítnuta, náš systém se pokusí akci zopakovat ještě další 3 dny. V případě neúspěšnosti bude smlouva uzavřena a veškerá data budou smazána.

Jak mohu aktualizovat informace o své kreditní kartě?

Údaje o vaší kreditní kartě můžete změnit po přihlášení do zákaznické zóny. Po aktualizaci se systém opět pokusí provést platbu s nově zadanými údaji.

Co když chci změnit službu?

Kontaktujte Prodejní tým a ten pro vás účet aktualizuje. Je možné, že po Vás budeme vyžadovat podepsání elektronického dokumentu uvnitř vaší zákaznické zóny.

Mohu zaplatit bankovním převodem?

O tuto platbu můžete požádat prostřednictvím formuláře s žádostí o roční fakturaci nebo o projektovou fakturaci. Následně obdržíte souhlas nebo informace o tom, jak se pro tuto platbu kvalifikovat. Viz níže uvedený odkaz:

https://myzone.examinare.com/cz/contract/

Mohu odebírání služby na nějakou dobu pozastavit a později zase spustit?

Nepodporujeme bezplatné pozastavení naší služby. Je však možné, za menší poplatek, vaše data po dobu 9 měsíců uchovat. Pro přesnou výši poplatků kontaktujte Prodejní tým, který pro vás částku vypočítá. Uchování dat je služba, kterou vám rádi nabídneme, ale po dobu trvání uchování dat vám nebudou fungovat žádné externí služby, jako například funkce Přihlášení a API.