Nástroj pro podávání reportů v Survey Tool od Examinare

Bez ohledu na množství výsledků ve vašem online průzkumu jsou odpovědi analyzovány automaticky v reálném čase. Proces generování a reprezentace reportů je organizován pomocí různých metod úspory času uvedených níže.

Schémata

V Examinare máme různé grafy, které slouží vašim potřebám pro rychlé odpovědi. Jste na schůzce? Potřebujete rychlou odpověď? Použijte naše tabulky a získejte odpovědi přímo na obrazovce.

Zobrazení jednotlivých hlasů
S nástrojem Examinare Survey máte možnost nejen zobrazit souhrn výsledků, ale také podrobně zkontrolovat hlasování. Výsledky lze vytisknout přímo z oblasti zpráv.

Vyloučit výsledky
Ve veřejných průzkumech někdy můžete získat neseriózní hlasy. Dá se to očekávat, protože sdílíte odkaz se širší společností. S tím si ale u nás nemusíte dělat starosti, jednoduše otevřete hlasování v jednotlivých hlasováních a klikněte na „Vyloučit“. Počet vyloučených hlasů systém zaznamená a lze jej zahrnout do závěrečné zprávy.


Exportování

Export výsledků do MS Excel.
Chtěli byste mít své odpovědi v tabulkové formě? Pokud ano, pak si naši exportní funkci MS Excel zamilujete. Stačí jedno kliknutí a po několika sekundách uvidíte výsledky přímo v počítači.

Export výsledků do formátu PDF.
Potřebujete podrobnou zprávu z průzkumu? Přejděte do svého účtu na Examinare a klikněte na PDF. Získáte podrobnou zprávu s grafy, která se stáhne za pár sekund. Examinare Survey Tool je tu, aby vám pomohl.

Export výsledků do SPSS.
Pracujete se SPSS? Pokud ano, pak vám zbývá jen jedno kliknutí myší k analýze vašich průzkumů pomocí SPSS. Poskytujeme soubory ke stažení ve formátech „savi“ a ‚‚spsi “.


Celosvětově uznávaný

Nejnovější informace