Nástroj pro podávání reportů v Survey Tool od Examinare

Bez ohledu na množství výsledků ve vašem online průzkumu jsou odpovědi analyzovány automaticky v reálném čase. Proces generování a reprezentace reportů je organizován pomocí různých metod úspory času uvedených níže.

Schémata

V Examinare máme různé grafy, které slouží vašim potřebám pro rychlé odpovědi. Jste na schůzce? Potřebujete rychlou odpověď? Použijte naše tabulky a získejte odpovědi přímo na obrazovce.

Zobrazení jednotlivých hlasů
S nástrojem Examinare Survey máte možnost nejen zobrazit souhrn výsledků, ale také podrobně zkontrolovat hlasování. Výsledky lze vytisknout přímo z oblasti zpráv.

Vyloučit výsledky
Ve veřejných průzkumech někdy můžete získat neseriózní hlasy. Dá se to očekávat, protože sdílíte odkaz se širší společností. S tím si ale u nás nemusíte dělat starosti, jednoduše otevřete hlasování v jednotlivých hlasováních a klikněte na „Vyloučit“. Počet vyloučených hlasů systém zaznamená a lze jej zahrnout do závěrečné zprávy.


Exportování

Export výsledků do MS Excel.
Chtěli byste mít své odpovědi v tabulkové formě? Pokud ano, pak si naši exportní funkci MS Excel zamilujete. Stačí jedno kliknutí a po několika sekundách uvidíte výsledky přímo v počítači.

Export výsledků do formátu PDF.
Potřebujete podrobnou zprávu z průzkumu? Přejděte do svého účtu na Examinare a klikněte na PDF. Získáte podrobnou zprávu s grafy, která se stáhne za pár sekund. Examinare Survey Tool je tu, aby vám pomohl.

Export výsledků do SPSS.
Pracujete se SPSS? Pokud ano, pak vám zbývá jen jedno kliknutí myší k analýze vašich průzkumů pomocí SPSS. Poskytujeme soubory ke stažení ve formátech „savi“ a ‚‚spsi “.


Celosvětově uznávaný

Nejnovější informace

Examinare Survey Forms now got even better with True Responsive Framework.

Examinare just gotten better, we just released the new version 20.4 “Delicious Survey Design” and with this version we also released the new Survey Design. The new Design engine works exactly like...

Čtěte více

3 months Survey Tool, Student Account for 15 Euro with real support.

Students of any educational institution, whether a high school or university some day or other have to do research, which is an integral part of a learning process. We at Examinare aim to do our best today...

Čtěte více

Over 18 Million Survey Answers.

Today we are celebrating a big milestone in Examinare history. We have collected over 18 Million Survey Answers since we started our survey tool in 2006. A big difference between our counter and other...

Čtěte více